RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Warszawie:

Współpraca

Choć Głębia Smaku powstała z myślą przede wszystkim o osobach, które w restauracjach występują w charakterze gości, jednak bez restauracji, nasza strona nigdy by nie zaistniała. Dlatego też do współpracy zapraszamy i zachęcamy wszystkie res

​A dlaczego warto z nami współpracować?

Cóż, w Warszawie nie możemy się jeszcze poszczycić bardzo dobrymi statystykami, czy w pełni kompletną bazą restauracji. Jednak to, czego nam z pewnością odmówić nie można, to ogromna pasja do tego co robimy. To właśnie ona pozwoliła nam w dwa lata stać się najpopularniejszym i najbardziej lubianym portalem poświęconym restauracjom w Krakowie. W Warszawie też nie chcemy być gorsi!

Firma Głębia Smaku S.C. oferuje szeroki wachlarz usług przeznaczonych dla restauracji:

PREZENTACJA W PORTALU GŁĘBIA SMAKU
Portal przeznaczony jest i kierowany przede wszystkim do wszystkich tych, dla których jedzenie jest pasją, dlatego też zachęcamy wszystkie restauracje do zaistnienia w naszym portalu i aktywnego go współtworzenia. A oto dostępne formy promocji restauracji w portalu Głębia Smaku:

PREZENTACJE RESTAURACJI
Każda restauracja uprawniona jest do zamieszczenia  podstawowej, bezpłatnej prezentacji w Głębi Smaku (restauracje zgłaszać można drogą mailową na adres wojtek@glebiasmaku.pl). Zawiera ona:

- nazwę;
- adres;
- telefon;
- adres e-mail;
- adres www;
- godziny otwarcia.

Podstawowa wizytówka może być wzbogacana przez:

- opis do 2000 znaków
- dostarczony przez restaurację lub redagowany przez nas zgodnie z wytycznymi restauracji - zobacz!
- wybrane pozycje z menu do 1000 znaków
- prezentacja najciekawszych pozycji z menu wraz z cenami - zobacz!
- zdjęcie główne z logo
- w wymiarze 450x300 px - zobacz!
- galeria 5 lub 10 dodatkowych zdjęć
- w dowolnej wielkości i kształcie, tworzone są z nich miniatury, otwierane w nowym oknie - zobacz!
- wyszczególnienie w katalogu restauracji
- czołowe pozycje w głównym katalogu restauracji, a także we wszystkich kategoriach, do jakich restauracja się zalicza - zobacz!
- banner (728x90) w losowym rotatorze - może być ruchomy, wyświetlany jest na każdej podstronie - zobacz!
- button (150x150)
w losowym rotatorze w katalogach restauracji - może być ruchomy, wyświetlany w katalogu głównym oraz każdym wyszukiwaniu - zobacz!
- prezentacja zdjęcia w dziale "Polecamy:"
- trzy okna prezentujące zdjęcia główne oraz nazwy restauracji, eksponowane na większości podstron poza stroną główną, katalogiem restauracji i ich wizytówkami) - zobacz!

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ WRAZ Z CENNIKIEM

KONKURSY I RABATY
To kolejna, doskonała forma promocji i kreowania pozytywnego wizerunku dla restauracji. Każda restauracja zainteresowana sponsorowaniem konkursu może wybrać pomiędzy dwoma jego formami. Konkurs z cyklu "LUNCHoBRANIE", gdzie nagrody w postaci lunchy do wygrania są codziennie przez okres tygodnia, bądź też konkurs trwający przez dwa tygodnie, gdzie do wygrania jest jedno lub kilka dwuosobowych zaproszeń na obiad czy kolację. Do sponsorowania konkursów powinien zachęcić fakt, że każdego tygodnia ich strony odwiedza kilkuset użytkowników, ponadto są one promowane w portalu przez bannery.

Rabaty także mają kilka form. Mogą to być kupony drukowane wprost z naszej strony, bądź też rabat udzielany na hasło "Głębia Smaku". Co kilka miesięcy przygotowujemy także drukowaną kartę rabatową, która dystrybuowana jest wśród naszych użytkowników oraz podczas dużych imprez kulinarnych.

AKTUALNOŚCI I NEWSLETTER
Jesteśmy także portalem informacyjnym, dlatego też chętnie przygotowujemy aktualności i relacje z wszelkich ciekawych imprez związanych z kulinariami (w tym także z otwarć nowych restauracji). Często ma to odzwierciedlenie także w naszym newsletterze. Jest to zatem kolejna forma zaistnienia restauracji w naszym portalu.

Oczywiście jesteśmy też otwarci na wszelkie niestandardowe formy współpracy, promocji i reklamy, którymi zainteresowana może być restauracji. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panem Wojtkiem Wiśniewskim pod numerem telefonu:
515 295 915 lub drogą mailową: wojtek@glebiasmaku.pl

Redakcja Portalu

Tagi: Głębia, Smaku, restauracje, Warszawa

Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   O nas   Kontakt   Współpraca   Newsletter