RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Krakowie:

Chłopskie Jadło

ul. Grodzka 9

Telefon: 12 429 61 87

Strona www: http://www.chlopskiejadlo.pl

  Inni ocenili na:

Cenowo: raczej drogo

Okolica: Rynek Główny

Dobra na:
Kuchnie:

Lenka: Kraków, ul.Grodzka, 20.07.2010 godz.16. Wybór z menu: 1)rolada z boczku nadziewana farszem mięsno-grzybowym z kapustą zasmażaną i kluskami śląskimi ; 2)specjał chłopski z trzech gatunków WYBORNYCH mięs: cielęciny, schabu wędzonego i polędwiczki wieprzowej smażonej z dodatkiem aromatycznego czosnku ; 3) piwa butelkowe ad 1. farszu nie znaleźliśmy, sos do klusek śląskich okazał się sosem "myśliwym", ogólnie rolada bez rolowania... Najlepsza była kapusta lecz wydawało mi się,że została wyciągnięta wprost z bigosu chłopskiego (dwie pozycje wyżej w karcie) ad 2. Tu totalne zaskoczenie..Wyborne mięsa to garmażerka klasy B z supermarketu ALDIK. Przypominała pokrojoną w kostkę słoninę i resztki promocyjnego boczku. To wszystko zanurzone w "aromatycznym czosnku", który był po prostu roztopionym smalcem. Można sobie wyobrazić smak tej super potrawy, która ociekała tłuszczem. Pragnę przypomnieć,że cena niebagatelna ..TYLKO 33ZŁ!Wg mnie koszt wytworzenia 2,15 ZŁ..bez komentarza ad 3. Dla dobrego trawienia zamówiliśmy piwko butelkowe -BRAK, to chociaż piwko z sokiem (dla kobiety) -BRAK .Zamiast tego w piwie pływał dżem, zwany chlubnie konfiturą, którą nie sposób było zamieszać. Ogólnie kwota na którą w sumie byliśmy przygotowani wyniosła ponad 90 ZŁ.Jednak jedzenie było gorsze niż w niejednym barze mlecznym. CHŁOPSKIEMU JADŁU NA GRODZKIEJ MÓWIMY ZDECYDOWANE "NIE"!!!!
2010-07-23 23:17:42

Ania i Tomek: Próbowaliśmy ostatnio zjeść tam obiad. Zeszliśmy na dół i czekaliśmy aż pojawi się ktoś z obsługi - chcieliśmy zapytać gdzie znajduje się sala dla palących. Obsługę było wprawdzie wyraźnie słychać z kuchni ale widać obsługi nie było. Musieli się tam za dobrze bawić. Po ok 15 minutach wyszliśmy.
2009-12-14 20:36:53

snowy: Wpadałem do "Chłopskiego Jadła" wielokrotnie, przy różnych okazjach. Restauracja ma fajny wystrój i klimat, dobry pomysł na staropolską, wiejską kuchnię. Z powodu choćby samego wyglądu dobre miejsce do przyprowadzenia zagranicznych gości. Jeśli chodzi o obsługę to, tradycyjnie dla Krakowa, w gorących sezonach jest na gorszym poziomie, a zwykle jest do zniesienia. Ale tylko do zniesienia. Ta kwestia powinna być dobrze przemyślana przez właścicieli. Natomiast jedzenie jest smaczne, ładnie podane, odpowiedniej wielkości i jeszcze się na nim ani razu nie zawiodłem. Nie powala na kolana, ale zawsze było takie jak się spodziewałem, a zawsze spodziewałem się smacznie i porządnie coś schrupać. Na razie się udawało i nic nie wskazuje na to żeby miało być inaczej
2009-11-16 16:28:48

Marysia S.: Jedzenie tłuste jak przystało na chłopskie jadło. Kiepska obsługa- restauracja ma tak wiele sal (własciwie pokoi),ze może dlatego jest problem z obsługa. Super miejsce na imprezy alkoholowe- mają dobre alkohole i ciekawie je podają, zmieści sie dużo osób oraz jest bardzo ładny wystrój(ściany koloru ultramaryna, styl góralski).
2008-10-30 18:07:24


Wpisz komentarz:
Podpis:
E-mail (nie pokazujemy go):
Przepisz wyrazy:

Komentarze bez wskazania spożywanej potrawy lub potraw i ich krótkiego choć opisu, nie będą publikowane. W komentarzu winna się znaleźć także przybliżona data wizyty. Przed umieszczeniem komentarza prosimy zapoznać się z Regulaminem.

Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   Partnerzy   Regulamin   O nas   Współpraca   Kontakt   Newsletter