RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Krakowie:

Terytorium Smaku - ZAKOŃCZONY

Restauracja: Terytorium Smaku

Do wygrania mamy dla Was trzy vouchery do nowej restauracji Terytorium Smaku!


Terytorium Smaku to najnowszy aktor na krakowskiej scenie gastronomicznej. Niebawem opowiemy Wam o nim znacznie szerzej, ale zaczynamy od czegoś innego, a mianowicie od konkursu, w którym można wygrać zaproszenia do wspomnianej restauracji i na własnym podniebieniu przekonać się o jej walorach.

By powalczyć o te pyszne nagrody wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania, a odpowiedź wysłać na adres konkurs@glebiasmaku.pl (w temacie: Terytorium Smaku). A oto one:

1) Ile rodzajów steka zjeść można w Terytorium Smaku?
2) Elementy jakiej kuchni znaleźć można w menu restauracji?
3) Dlaczego warto odwiedzić Terytorium Smaku?

Odpowiedzi nadsyłać można do 1 maja, ogłoszenie wyników już dwa dni później.

UWAGA: Jeśli Lubicie lub poLubicie na Facebooku profil Terytorium Smaku zwiększycie swoje szanse na wygraną. Jeśli wśród Lubianych znajdzie się także profil Głębi, Wasze szanse wzrosną jeszcze bardziej (nie zapomnijcie wspomnieć o tym w zgłoszeniu konkursowym).

OTO LAUREACI KONKURSU:

Voucher o wartości 150 zł - Agata Młodkowska
Voucher o wartości 100 zł - Ewa Nizio
Voucher o wartości 50 zł - Joanna Szwant

A oto pełny regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Głębia Smaku S.C., a sponsorem restauracja Terytorium Smaku.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 11.04.2016 do 1.05.2016 prześlą maile zawierające poprawne zgłoszenie konkursowe, czyli odpowiedzi na pytania konkursowe na adres konkurs@glebiasmaku.pl (w temacie: Terytorium Smaku), a także imię, nazwisko i telefon.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Przesyłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznacznie ze zgodą na otrzymywanie od Głębi Smaku informacji o nowych atrakcjach i konkursach odbywających się w portalu.
6. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
7. Finał konkursu odbędzie się 3.05.2016, a laureatów wyłoni redakcja Głębi Smaku wybierając najciekawsze odpowiedzi na pytanie otwarte spośród wszystkich nadesłanych i poprawnych (na pytania zamknięte).
8. Nagrodami są trzy vouchery o wartości 50, 100 oraz 150 zł do wykorzystania w restauracji Terytorium Smaku.
9. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator - PPHU Pole Position (wydawca serwisu GlebiaSmaku.pl). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
10. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie www.glebiasmaku.pl
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position (wydawca serwisu GlebiaSmaku.pl) z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane

Podziel się ze znajomymi:
Umieść na Facebooku!Wykop tego newsa!Twittuj o tym!

Dołącz do nas na Facebooku:

Redakcja Portalu

Więcej na temat restauracji

Tagi: restauracja, Terytorium, Smaku, konkurs

Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   Partnerzy   Regulamin   O nas   Współpraca   Kontakt   Newsletter