RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Krakowie:

Beer House

ul. Floriańska 43

Godziny otwarcia: pn-nd 07.00-02.00

Telefon: 12 421 28 64

Adres e-mail: beerhouse@gregtomhostel.com

  Inni ocenili na:

Cenowo: umiarkowanie

Okolica: Rynek Główny

Dobra na:
Kuchnie:

Artur: Bardzo fajna knajpa w centrum miasta. Polecamy - niskie ceny, wysoka jakość. Spróbowaliśmy burgera wołowego - bardzo duża porcja, bułka pieczona na miejscu, soczyste mięsko, dużo dodatków i domowej roboty frytki. Miejsce dobre chyba na każdą okazję.
2014-06-18 11:27:43

Kasiaak: Super miejsce, polecam! Po pierwsze bardzo ładny wystrój, kolorowo, jasno, współcześnie. Po drugie miła obsługa. Po trzecie ceny - naprawdę tania knajpa jak na ścisłe centrum Krakowa. Po czwarte obsługa - uśmiechnięta pani, która była wręcz na każde zawołanie, barmani, którzy żartowali z gośćmi, wesoła, wyczuwalna atmosfera, mimo wielkiego zamieszania (lokal pękał w szwach). Po piąte i ostatnie jedzenie - pizza, która ledwo zmieściła się na stole, przepyszna, dużo składników i tagliatelle z łososiem - rewelacja. Świetnie ugotowany makaron, soczysty łosoś. Gorąco polecam na każdą okazję.
2014-06-18 11:27:07


Wpisz komentarz:
Podpis:
E-mail (nie pokazujemy go):
Przepisz wyrazy:

Komentarze bez wskazania spożywanej potrawy lub potraw i ich krótkiego choć opisu, nie będą publikowane. W komentarzu winna się znaleźć także przybliżona data wizyty. Przed umieszczeniem komentarza prosimy zapoznać się z Regulaminem.

Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   Partnerzy   Regulamin   O nas   Współpraca   Kontakt   Newsletter