RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Krakowie:

O nas

Recenzujemy krakowskie restauracje, dostarczamy ciekawe newsy kulinarne z Polski i całego Świata, propagujemy smaczne jedzenie poza domem, a wszystko to w duchu smakowej tolerancji.

Byliście kiedyś głodni i kompletnie nie mieliście pojęcia gdzie dobrze zjeść? Chodziliście od drzwi do drzwi restauracji, czytając menu i nie mogliście się zdecydować? A jak już się zdecydowaliście okazało się, że wcale wam nie smakowało lub nie odpowiadała wam atmosfera? Nam się to przytrafiło i skłoniło nas do stworzenia portalu, gdzie każdy znajdzie odpowiedz na pytania gdzie, co i za ile zjeść. A co najważniejsze, gdzie zjeść smacznie i w miłej atmosferze.

Myślą, która towarzyszyła nam cały czas przy tworzeniu Głębi Smaku i towarzyszy nadal, jest smakowa tolerancja. Chcemy docierać do wszelkich miejsc gdzie tylko można smacznie zjeść.

Nowością, dotąd nie spotykaną na portalach o charakterze kulinarnym, są recenzje restauracji. Recenzje pisane są przez ośmiu recenzentów, których pasją jest jedzenie. Różni ich wiele, od wieku, poprzez zainteresowania, zawód aż po status materialny i społeczny. A łączy to, że lubią spędzać czas poza domem, często jedząc w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych.

Wybrani przez nas recenzenci lubią też dzielić się wrażeniami, więc zdecydowali się opisywać je w formie recenzji. Lekkie pióro recenzenta oraz jego wrażenia składają się na interesujący tekst zawierający wiele cennych informacji. Na portalu znaleźć można recenzję dłuższą oraz jej krótkie podsumowanie.

Dzięki codziennym aktualizacjom na bieżąco informujemy o wszelkich gastronomicznych ciekawostkach z Krakowa, z kraju i ze świata.

Portal Głębia Smaku to nie tylko recenzje restauracji. To również wiele ciekawych inicjatyw propagujących smaczne jedzenie poza domem. Jedną z ciekawszych są konkursy dla naszych użytkowników, w których można wygrać smaczny lunch czy romantyczną kolację dla dwojga.

Odwiedziny strony www.glebiasmaku.pl umożliwią internautom otrzymywanie zniżek w wielu restauracjach (po wydrukowaniu odpowiedniego kuponu).

Jedzenie to Twoja pasja? Uwielbiasz dzielić się swoimi wrażenia i spostrzeżeniami? Masz lekkie pióro? A co najważniejsze, masz ochotę współtworzyć swój ulubiony portal? Jeśli tak, to...

... dołącz do grona recenzentów Głębi Smaku!

Prześlij nam próbkę recenzji/newsa na adres biuro@glebiasmaku.pl a być może zostaniesz jednym (jedną) z nas!

Redakcja Portalu

Tagi: Głębia, Smaku, portal, redakcja, recenzje, recenzenci

Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   Partnerzy   Regulamin   O nas   Współpraca   Kontakt   Newsletter