RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Krakowie:

ZaKładka

ul. Józefińska 2

Godziny otwarcia: nd-czw 12.00-22.00; pt-sb 12.00-24.00

Telefon: 12 442 7 442

Adres e-mail: zakladka@zakladkabistro.pl

Strona www: http://zakladkabistro.pl

  Inni ocenili na:

"(10.06.2013) Może przy drugim spotkaniu ZaKładka zachwyci, problem w tym, że na chwilę obecną wcale mi się do niego nie spieszy.. czytaj recenzje

Cenowo: umiarkowanie

Okolica: Rynek Podgórski

Dobra na:
Kuchnie:

miki3d: W końcu trafiłem do osławionej Zakładki. Na przystawkę próbowaliśmy grasicy z grzybami i orzechami. Mięso dobre, sos znakomity, ale całość nie trzymała się spójnie. Dania główne to policzek wołowy, który był świetny i sandacz z porem i ziemniakiem. Ryba poprawna ale por był zrobiony na twardo, czego nie lubię. Na deser krem brule - nieduża i smaczna porcja oraz świetne espresso. Generalnie menu jest imponujące, wiele dań jest niedostępne w jakichkolwiek restauracjach. Jakość jedzenie jest dobra, ale nie zachwycająca.
2013-12-31 00:51:22

snowy: Restaurację poleconą przez znajomych postanowiłem sprawdzić przy okazji obiadu urodzinowego. Sympatyczna i starająca się obsługa oraz przyjazna atmosfera przyćmiło trochę nudnawy wygląd wnętrza. Całość jest bardzo ładna, czysta i porządna, ale trochę nudnawa. Jeśli chodzi o jedzenie, to jestem bardzo zadowolony. Przystawki ładnie przygotowane, świeże i smaczne. Nawet tak prosta rzecz jak ślimaki została wzbogacona o naprawdę fajne akcenty. Dania główne (prawie każda osoba wzięła coś innego: talerz owoców morza, kurczak, stek, sałatka) były rewelacyjne i zapadające w pamięć. Jedynie desery nie odznaczyły się niczym szczególnym. Niewielki wybór i jakby brak pomysłu na wykończenie. Smaczne, ale bez szału. Sumarycznie jedna z fajniejszych restauracji w Krakowie. Do powtórzenia
2013-04-21 17:43:19

Booba: Najlepsze co się mogło przytrafić temu miastu.
2013-03-14 12:16:52

ed: Po recenzji w necie poszliśmy w niedziele 17.02.13 w 4 osoby na obiad godz.13.30.Lokal zajęty na 20-30%, pozostałe stoliki miały napis Rezerwacja. Garson poinformował nas, że do godz. 19 nie ma wolnych miejsc bo po artykule w GW w ostatni piątek otrzymali masę rezerwacji. Widać, że obsługa nie jest przyzwyczajona do sytuacji kiedy pojawi się trochę więcej klientów. Nie uwierzę,że wszyscy zarezerwowali na tę samą godzinę i nie było możliwości "przetasowania" stolików. Po 2 tyg. ludzie zapomną o recenzjach i wszystko wróci do "normy" a restaurator stracił potencjalnych klientów.
2013-02-18 13:58:21


Wpisz komentarz:
Podpis:
E-mail (nie pokazujemy go):
Przepisz wyrazy:

Komentarze bez wskazania spożywanej potrawy lub potraw i ich krótkiego choć opisu, nie będą publikowane. W komentarzu winna się znaleźć także przybliżona data wizyty. Przed umieszczeniem komentarza prosimy zapoznać się z Regulaminem.

Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   Partnerzy   Regulamin   O nas   Współpraca   Kontakt   Newsletter