RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Krakowie:

Współpraca

Głębia Smaku powstała także z myślą o restauracja, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę w każdą bez wyjątku.

A dlaczego warto z nami współpracować? Statystyki mówią same za siebie. Niemal 28 tys. wizyt i około 102 tys. odsłon miesięcznie (dane za sierpień 2010) stanowi bardzo poważny potencjał reklamowy. Statystyki te wyglądają tym okazalej, jeśli weźmiemy pod uwagę, że portal nasz działa jedynie na rynku krakowskim. Lokalny charakter portalu sprawia, że jesteśmy jedynym tego typu portalem, który pozostaje na bieżąco z krakowskim rynkiem gastronomicznym.

Firma Głębia Smaku S.C. oferuje szeroki wachlarz usług przeznaczonych dla restauracji:

TWORZENIE I AUDYT STRON WWW
Możemy stworzyć efektowną stronę www dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdej restauracji. Nasi informatycy posiadają wieloletnie doświadczenie w największych portalach, co gwarantuje doskonałą jakość i funkcjonalność ich projektów. Oferujemy także audyt istniejących stron.

OBSŁUGA POLIGRAFICZNA
W naszej ofercie znajduje się pełna obsługa poligraficzna z zakresu materiałów promocyjno-reklamowych. Począwszy od projektowania, aż do druku. Oferujemy solidność, polot i bardzo atrakcyjne ceny.

FOTO-SESJE
Każdej restauracji winno zależeć na jak najefektowniejszym zaprezentowaniu wszystkich swoich walorów. Pierwszym krokiem ku temu są piękne, oryginalne zdjęcia wydobywające to co najlepsze z wnętrz i potraw. Nasz fotograf to młody, pełen pasji i entuzjazmu twórca mający na swoim koncie kilka nagród oraz ciekawych publikacji. Podstawowa sesja zdjęciowa (25 profesjonalnych zdjęć o rozdzielczości odpowiedniej nawet do druku wielkoformatowego), to koszt 500 zł/netto.

PREZENTACJA W PORTALU GŁĘBIA SMAKU
To podstawa naszej działalności i nasza największa pasja. Portal przeznaczony jest i kierowany przede wszystkim do wszystkich tych, dla których jedzenie jest pasją, dlatego też zachęcamy wszystkie restauracje do zaistnienia w naszym portalu i aktywnego go współtworzenia. A oto dostępne formy promocji restauracji w portalu Głębia Smaku:

PREZENTACJE RESTAURACJI
Każda restauracja uprawniona jest do zamieszczenia  podstawowej, bezpłatnej prezentacji w Głębi Smaku (restauracje zgłaszać można drogą mailową na adres wojtek@glebiasmaku.pl). Zawiera ona:

- nazwę;
- adres;
- telefon;
- adres e-mail;
- adres www;
- godziny otwarcia.

Podstawowa wizytówka może być wzbogacana przez:

- opis do 2000 znaków
- dostarczony przez restaurację lub redagowany przez nas zgodnie z wytycznymi restauracji - zobacz!
- wybrane pozycje z menu do 1000 znaków
- prezentacja najciekawszych pozycji z menu wraz z cenami - zobacz!
- zdjęcie główne z logo
- w wymiarze 450x300 px - zobacz!
- galeria 5 lub 10 dodatkowych zdjęć
- w dowolnej wielkości i kształcie, tworzone są z nich miniatury, otwierane w nowym oknie - zobacz!
- wyszczególnienie w katalogu restauracji
- czołowe pozycje w głównym katalogu restauracji, a także we wszystkich kategoriach, do jakich restauracja się zalicza - zobacz!
- banner (728x90) w losowym rotatorze - może być ruchomy, wyświetlany jest na każdej podstronie - zobacz!
- button (150x150)
w losowym rotatorze w katalogach restauracji - może być ruchomy, wyświetlany w katalogu głównym oraz każdym wyszukiwaniu - zobacz!
- prezentacja zdjęcia w dziale "Polecamy:"
- trzy okna prezentujące zdjęcia główne oraz nazwy restauracji, eksponowane na większości podstron poza stroną główną, katalogiem restauracji i ich wizytówkami) - zobacz!

POBIERZ PEŁNĄ OFERTĘ WRAZ Z CENNIKIEM

KONKURSY I RABATY
To kolejna, doskonała forma promocji i kreowania pozytywnego wizerunku dla restauracji. Każda restauracja zainteresowana sponsorowaniem konkursu może wybrać pomiędzy dwoma jego formami. Konkurs z cyklu "LUNCHoBRANIE", gdzie nagrody w postaci lunchy do wygrania są codziennie przez okres tygodnia, bądź też konkurs trwający przez dwa tygodnie, gdzie do wygrania jest jedno lub kilka dwuosobowych zaproszeń na obiad czy kolację. Do sponsorowania konkursów powinien zachęcić fakt, że każdego tygodnia ich strony odwiedza kilkuset użytkowników, ponadto są one promowane w portalu przez bannery.

Rabaty także mają kilka form. Mogą to być kupony drukowane wprost z naszej strony, bądź też rabat udzielany na hasło "Głębia Smaku". Co kilka miesięcy przygotowujemy także drukowaną kartę rabatową, która dystrybuowana jest wśród naszych użytkowników oraz podczas dużych imprez kulinarnych.

AKTUALNOŚCI I NEWSLETTER
Jesteśmy także portalem informacyjnym, dlatego też chętnie przygotowujemy aktualności i relacje z wszelkich ciekawych imprez związanych z kulinariami (w tym także z otwarć nowych restauracji). Często ma to odzwierciedlenie także w naszym newsletterze. Jest to zatem kolejna forma zaistnienia restauracji w naszym portalu.

Oczywiście jesteśmy też otwarci na wszelkie niestandardowe formy współpracy, promocji i reklamy, którymi zainteresowana może być restauracji. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z panem Wojtkiem Wiśniewskim pod numerem telefonu:
515 295 915 lub drogą mailową: wojtek@glebiasmaku.pl

Redakcja Portalu

Tagi: Współpraca, reklama, cennik

Polecamy:
Sprawdź też:
Sieć Gourmet Restaurants - restauracje Kraków z najlepszą kuchnią polską i włoską w samym centrum, na rynku głównym!
Popularne tagi:
restauracja, Albertina, wino, Lubicz, kurczak, Browar, Kraków, Festiwal, dorsz, Nosem, Pod, piwo, Sera, Miodu, Laskowa, Śliwki, makaron, Week, menu, cielęcina
Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   Partnerzy   Regulamin   O nas   Współpraca   Kontakt   Newsletter