RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Krakowie:

Partnerzy

Nasi partnerzy, przyjaciele lub po prostu firmy czy strony, które darzymy sympatią lub szacunkiem (a często i jednym i drugim).

IMPREZY TARGOWE

Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPOTargi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO to przegląd szerokiej gamy produktów niezbędnych dla funkcjonowania hotelu, restauracji, baru itp. od różnego rodzaju sosów, kremów, warzyw, dań gotowych, soków, wysokogatunkowej kawy, włoskich makaronów, płynnej czekolady, czereśni kandyzowane oraz wielu, wielu innych smakowitych specjałów. Dodatkowo Targi Wina ENOEXPO to doskonały przewodnik po najlepszych winach Europy i Świata.


FESTIWALE KULINARNE

Festiwal Pierogów w KrakowieFestiwal Pierogów w Krakowie to odbywające się rok rocznie święto kulinarne organizowane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Ideą festiwalu jest nawiązanie do jednej z najstarszych polskich tradycji kulinarnych. Podczas festiwalowego weekendu nie brakuje też nigdy kiermaszów, koncertów i pokazów, które tradycyjnie już odbywają się na krakowskim Małym Rynku. Nasi przedstawiciele zasiadają w Jury festiwalu, a portal Głębia Smaku patronuje imprezie.


Festiwal Śliwki, Miodu i SeraFestiwal Śliwki, Miodu i Sera to impreza organizowana w gminie Laskowa, około 60 km od Krakowa. W tym roku odbywa się ona po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni. Poza bogatym programem artystycznym podczas festiwalu odbywa się także konkurs kulinarny. Startować w nim mogą przetwory ze śliwki, miodu i sera; wyroby piekarnicze i cukiernicze, miody, a także gotowe dania i potrawy powstałe z wykorzystaniem małopolskich produktów lokalnych oraz przynajmniej jednym z trzech składników: śliwki, miód lub ser. Festiwal odbywa się na początku sierpnia, a Głębia Smaku jest jego medialnym patronem.


Festiwal ZupyFestiwal Zupy to cykliczna impreza odbywająca się już po raz siódmy i organizowana przez krakowski Teatr KTO. Przyjmuje ona zawsze formę wielkiego pikniku muzycznego na krakowskim Kazimierzu połączonego z degustacja najpopularniejszego posiłku na całym świecie - ZUPY. Impreza będzie okazja do wspólnej, twórczej zabawy, a także do degustacji najróżniejszych rodzajów zup, z wielu regionów świata. Festiwal Zupy zawsze w maju. Głębia Smaku jest patronem medialnym Festiwalu, a nasi przedstawiciele zasiadają w jego szacownym Jury.


AKCJE SPOŁECZNE

Lokal bez papierosaKampania społeczna Lokal Bez Papierosa.pl ma na celu propagowanie miejsc wolnych od dymu nikotynowego oraz promowanie poszanowania praw osób niepalących. W ramach współpracy lokali, które, dbając o zdrowie swych klientów, wprowadzą zakaz palenia lub wydzielą zamknięte strefy dla palaczy, akcja ma na celu stworzenie sieci Lokali Bez Papierosa. Inicjatywa ma sprzyjać wprowadzaniu odpowiedzialnej polityki antynikotynowej przez właścicieli lokali i promować antynikotynową politykę UE, która znalazła już odzwierciedlenie w wielu krajach Europy. Realizowany projekt ma służyć stopniowemu przekonaniu klientów i właścicieli lokali o słuszności i opłacalności wprowadzania miejsc wolnych od dymu papierosowego


MEDIA

Klimaty KrakowaKlimaty Krakowa to miesięcznik wydawany po polsku i angielsku. Zwraca się on do osób przebywających w Krakowie turystycznie lub w interesach. Pomaga poznawać Kraków i zorganizować wolny czas. Proponuje zejście z utartych szlaków. Przedstawia niezwykłe miejsca, ludzi i historie. Ukazuje prawdziwe oblicze miasta, jego 'genius luci'. Dołącz do grona wtajemniczonych w sekrety Krakowa.

MoveOutMoveOut to bezpłatny magazyn imprezowo-lifestylowy. To właśnie tutaj, co miesiąc, znajdziesz informacje o najciekawszych wydarzeniach czy imprezach, na których po prostu nie może Cię zabraknąć. MoveOut to także spora dawka kultury i sztuki. Magazyn obejmuje swoim zasięgiem najbardziej imprezowe miasta Polski - Kraków, Wrocław i Warszawę.


INNE

Karta na plusKarta Na Plus to 230 kart stałego klienta w jednym plastiku! W 2011 roku aż 60 krakowskich restauracji zaprasza z Kartą Na Plus na promocję 2 w cenie 1! Cała oferta obejmuje 5 działów: kulinaria, wypoczynek, rozrywka, handel i usługi, wśród których można znaleźć ponad 100 ofert za 1 zł! Karta Na Plus to projekt, wprowadzony po raz pierwszy w Polsce w 2009 roku, który zdołał już zapewnić sobie stałą, renomowaną pozycję. Do Karty dołączany jest elegancki katalog-przewodnik po promocjach. Kup kartę już teraz!

Bar EventFirma Bar-Event powstała z myślą o osobach chcących rozpocząć swoja przygodę z gastronomią a także dla tych, którzy chcą podnieść własne kwalifikacje w zawodzie. Bo chcąc, nie chcąc czasy kiedy barman potrafił tylko nalać piwo i skomponować prostego drinka bezpowrotnie minęły. Obecnie barmaństwo jest zajęciem interdyscyplinarnym. Od osoby pracującej za barem coraz częściej wymaga się zdolności ekwilibrystycznych, znajomości języka angielskiego, miksologii oraz towaroznawstwa.

VinenrsFirma Vinners istnieje, aby połączyć ze sobą zapaleńców i miłośników wina. Tworzy nową jakość obsługi, dla najbardziej wymagających klientów. Dostarcza specjalnie wybrane wina, od najlepszych producentów Świata. Ma bardzo rozwinięte kontakty na całym Świecie. Do dyspozycji firmy Vinners pozostaje nie mniej jak 50.000 butelek różnych specjałów. Firma pragnie, aby każdy kto pasjonuje się winem odnalazł w naszej ofercie swoje klimaty.

Redakcja Portalu

Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   Partnerzy   Regulamin   O nas   Współpraca   Kontakt   Newsletter