RestauracjeRecenzjeAktualnościRabatyKonkursy
Szukaj restauracji w Krakowie:

Regulamin

Co wolno a czego nie, czyli innymi słowy, co nie jest zabronione, jest dozwolone.

Zasady zamieszczania komentarzy:

W trosce o obiektywizm zamieszczanych w portalu GlebiaSmaku.pl komentarzy i opinii, a także by ukrócić praktyki mające na celu oczernianie restauracji postanowiliśmy wprowadzić kilka zasad dotyczących komentowania restauracji.

1. Każda opinia zawierać powinna nazwę spożywanej potrawy i chociaż krótki jej opis (jednak dłuższy niż komentarz w stylu "super" czy "bardzo mi smakowało"). Należy pamiętać też, że nie działamy z ramienia Państwowej Inspekcji Pracy czy też Sanepidu, dlatego wszelkie komentarze na temat relacji pracodawca-pracownik, czy też swoiste donosy prosimy przesyłać do wyżej wspomnianych instytucji, które zweryfikują na pewno prawdziwość informacji i podejmą właściwe kroki.

2. Każdy wpis winien zawierać choćby przybliżoną datę wizyty, by umożliwić zweryfikowanie prawdziwości opinii.

3. Komentarze nie mogą zawierać linków kierujących poza nasz portal (nawet jeśli są one nieaktywne).

4. Dodanie komentarza wymaga podania adresu email, jednak wykorzystany będzie on tylko i wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z autorem i tylko w przypadku komentarza budzącego kontrowersje celem weryfikacji jego prawdziwości.

5. Każdy wpis musi przestrzegać podstawowych zasad kultury, dobrego smaku oraz wychowania. Treści wulgarne czy obraźliwe są absolutnie zakazane.

6. Niedopuszczalne są wpisy dokonywane przez tę samą osobę, nawet (a może przede wszystkim) jeśli zmienia on/ona podpis.

7. Komentarze nie spełniające powyższych warunków mogą nie zostać, i zapewne nie zostaną zaakceptowane przez moderatora, a co za tym idzie, nie zostaną opublikowane.

8. Jeśli komentarz zostanie zaakceptowany przez moderatora, pojawi się on nie później niż w przeciągu 24 godzin (a z reguły dużo szybciej).


Regulamin portalu:

Wszelkie prawa do całej zawartości portalu internetowego www.glebiasmaku.pl są zastrzeżone. Użytkownik jest uprawniony do pobrania oraz drukowania stron lub fragmentów portalu internetowego www.glebiasmaku.pl, pod warunkiem nienaruszania praw autorskich, praw z rejestracji znaków towarowych oraz innych praw własności intelektualnych należących do Głębia Smaku s.c. Żadna część portalu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób, modyfikowana lub wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody Głębia Smaku s.c.

Informacje zawarte w portalu są na bieżąco aktualizowane. Głębia Smaku s.c. nie ponosi przy tym żadnej odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność informacji przedstawionych na stronach portalu. Jednocześnie Głębia Smaku s.c. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub części portalu bez uprzedzenia. Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w portalu ponosi wyłącznie użytkownik. Głębia Smaku s.c. nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z portalu internetowego www.glebiasmaku.pl.

Portal www.glebiasmaku.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych przez jego użytkowników komentarzy.

Redakcja Portalu

Tagi: regulamin, redakcja

Copyright © 2008 Głębia Smaku   ::  Autorzy   Partnerzy   Regulamin   O nas   Współpraca   Kontakt   Newsletter